CSTNE20M0V53Z000R0
Productnummer DigiKey
490-17955-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17955-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17955-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSTNE20M0V53Z000R0
Beschrijving
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 MHz Ceramic Resonators Ingebouwde condensator 15 pF ±0,3% 40 Ohms -40°C ~ 125°C Opbouwmontage
EDA/CAD-modellen
CSTNE20M0V53Z000R0 Modellen
Capaciteit
15 pF
Serie
Impedantie
40 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
3-SMD, niet-standaard
Frequentie
20 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frequentiestabiliteit
±0,3%
Hoogte
0,039" (1,00mm)
Frequentietolerantie
±0,5%