DFE201612PD-2R2M=P2 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DFE201612PD-2R2M=P2 |
Beschrijving | FIXED IND 2.2UH 1.2A 172 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.2 A 172mOhm max. 0806 (2016 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | DFE201612PD-2R2M=P2 Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 172mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Type Trommelkern, draadgewonden | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos 0806 (2016 metrisch) |
Inductantie | Apparaatpakket leverancier 0806 |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |
Stroom - verzadiging 1,7A | Basisproductnummer |