DFE201612PD-2R2M=P2
Productnummer DigiKey
490-18072-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18072-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18072-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFE201612PD-2R2M=P2
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 1.2A 172 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.2 A 172mOhm max. 0806 (2016 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DFE201612PD-2R2M=P2 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
172mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0806 (2016 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0806
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Stroom - verzadiging
1,7A