DFE322512F-4R7M=P2
Productnummer DigiKey
490-DFE322512F-4R7M=P2TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DFE322512F-4R7M=P2CT-ND - Cut Tape (CT)
490-DFE322512F-4R7M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFE322512F-4R7M=P2
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 1.6A 157 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.6 A 157mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DFE322512F-4R7M=P2 Modellen
DC-weerstand (DCR)
157mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
2,3A