DFE322520F-1R5M=P2 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DFE322520F-1R5M=P2 |
Beschrijving | FIXED IND 1.5UH 4A 29 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1.5 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 4 A 29mOhm max. 1210 (3225 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - verzadiging 5,2A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 29mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,079" (2,00mm) |