DFE32CAH1R0MR0L
Productnummer DigiKey
490-DFE32CAH1R0MR0LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DFE32CAH1R0MR0LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DFE32CAH1R0MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFE32CAH1R0MR0L
Beschrijving
FIXED IND 1UH 4.1A 22 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 4.1 A 22mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DFE32CAH1R0MR0L Modellen
DC-weerstand (DCR)
22mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Draadgewonden
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Stroom - verzadiging
5,9A