ECASD40G157M016K00
Productnummer DigiKey
490-5456-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5456-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECASD40G157M016K00
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 4 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 16mOhm 1000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
ECASD40G157M016K00 Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.1 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Capaciteit
150 µF
Grootte oppervlaktemontage
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
4 V
ESR (equivalente serieweerstand)
16mOhm