GCM1885C2A100FA16J
Productnummer DigiKey
490-GCM1885C2A100FA16JTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GCM1885C2A100FA16JCT-ND - Cut Tape (CT)
490-GCM1885C2A100FA16JDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GCM1885C2A100FA16J
Beschrijving
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 pF ±1% 100V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GCM1885C2A100FA16J Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±1%
Dikte (max.)
0,035" (0,90mm)