LQP02TN4N7H02D
Productnummer DigiKey
490-LQP02TN4N7H02DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-LQP02TN4N7H02DCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQP02TN4N7H02D
Beschrijving
FIXED IND 4.7NH 160MA 1.5 OHM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 nH Niet afgeschermd Dikkefilm Inductor 160 mA max. 1,5Ohm 01005 (0402 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LQP02TN4N7H02D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
max. 1,5Ohm
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 500MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
6GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
500 MHz
Type
Dikkefilm
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
01005 (0402 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
01005 (0402 metrisch)
Tolerantie
±3%
Grootte / afmetingen
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,009" (0,23mm)