LQW15AN4N7C00D
Productnummer DigiKey
490-1139-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1139-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1139-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW15AN4N7C00D
Beschrijving
FIXED IND 4.7NH 750MA 70 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 750 mA 70mOhm max. 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LQW15AN4N7C00D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
70mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
25 @ 250MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
8GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,024" B (1,00mm x 0,60mm)
Tolerantie
± 0,2 nH
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)