LQW15AN4N7D80D
Productnummer DigiKey
LQW15AN4N7D80D-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW15AN4N7D80D
Beschrijving
FIXED IND 4.7NH 1.2A 71 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 1.2 A 71mOhm max. 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQW15AN4N7D80D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
71mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
31 @ 250MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
8GHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Draadgewonden
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,024" B (1,00mm x 0,60mm)
Tolerantie
± 0,5 nH
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)