LQW18AN4N7B80D
Productnummer DigiKey
490-16896-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16896-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16896-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW18AN4N7B80D
Beschrijving
FIXED IND 4.7NH 1.5A 54 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 nH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.5 A 54mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQW18AN4N7B80D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
54mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
25 @ 250MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
10,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,065" L x 0,039" B (1,65mm x 0,99mm)
Tolerantie
± 0,1 nH
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)