LQW18AN5N6D10D
Productnummer DigiKey
490-6901-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6901-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6901-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW18AN5N6D10D
Beschrijving
FIXED IND 5.6NH 900MA 45 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
33 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5.6 nH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 900 mA 45mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQW18AN5N6D10D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
45mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
38 @ 250MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
10GHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
± 0,5 nH
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)