LQW2BAN3N6J00L
Productnummer DigiKey
490-16042-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16042-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16042-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW2BAN3N6J00L
Beschrijving
FIXED IND 3.6NH 2A 50 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.6 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 2 A 50mOhm max. 0805 (2015 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQW2BAN3N6J00L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
50mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
75 @ 1,5GHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
11,8GHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
250 MHz
Type
Draadgewonden
Verpakking / doos
0805 (2015 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,082" L x 0,060" B (2,09mm x 1,53mm)
Tolerantie
±5%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,060" (1,52mm)