LQW2BAN47NG00L
Productnummer DigiKey
490-10547-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10547-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10547-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LQW2BAN47NG00L
Beschrijving
FIXED IND 47NH 1.25A 200 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 1.25 A 200mOhm max. 0805 (2015 metrisch)
EDA/CAD-modellen
LQW2BAN47NG00L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
200mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
70 @ 500MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
1,5GHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
200 MHz
Type
Draadgewonden
Verpakking / doos
0805 (2015 metrisch)
Tolerantie
±2%
Grootte / afmetingen
0,082" L x 0,060" B (2,09mm x 1,53mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,060" (1,52mm)