MDH10060C-100MB=P3
Productnummer DigiKey
490-MDH10060C-100MB=P3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDH10060C-100MB=P3
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.4A 24.7 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 3.4 A 24,7mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MDH10060C-100MB=P3 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
4,8A
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
24,7mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Type
Draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,398" L x 0,394" B (10,10mm x 10,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,248" (6,30mm)