NCP15XQ102E03RC
Productnummer DigiKey
490-11809-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11809-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11809-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCP15XQ102E03RC
Beschrijving
THERMISTOR NTC 1KOHM 3650K 0402
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NTC-thermistors 1k 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NCP15XQ102E03RC Modellen
Categorie
B25/50
3650K
Fabrikant
Murata Electronics
B25/85
3693K
Serie
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogen - max.
100 mW
Weerstand in ohm bij 25 °C
1k
Type montage
Opbouwmontage
Weerstandtolerantie
±3%
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
B-waarde tolerantie
±2%