NCP21XQ102J03RA
Productnummer DigiKey
490-2454-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-2454-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2454-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCP21XQ102J03RA
Beschrijving
THERMISTOR NTC 1KOHM 3650K 0805
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NTC-thermistors 1k 0805 (2012 metrisch)
Categorie
B25/50
3650K
Fabrikant
Murata Electronics
B25/85
3693K
Serie
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogen - max.
200 mW
Weerstand in ohm bij 25 °C
1k
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Weerstandtolerantie
±5%
Basisproductnummer
B-waarde tolerantie
±3%