NFM18CC222R1C3D
Productnummer DigiKey
490-6965-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6965-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6965-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM18CC222R1C3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 16V 0603
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2200 pF Doorvoercondensators 16V 700 mA 300mOhm 0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFM18CC222R1C3D Modellen
Categorie
Stroom
700 mA
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
300mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
Type
Doorvoer
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Capaciteit
2200 pF
Hoogte (max.)
0,028" (0,70mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
16V