NFM21CC102R1H3D
Productnummer DigiKey
490-6976-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6976-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6976-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM21CC102R1H3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0805
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 pF Doorvoercondensators 50V 1 A 0805 (2012 metrisch), 3 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFM21CC102R1H3D Modellen
Categorie
Spanning - nominaal
50V
Fabrikant
Murata Electronics
Stroom
1 A
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), 3 PC-pad
Type
Doorvoer
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
1000 pF
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Tolerantie
±20%