NFM21HC223R1H3D
Productnummer DigiKey
490-8460-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-8460-1-ND - Cut Tape (CT)
490-8460-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM21HC223R1H3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805
Gedetailleerde beschrijving
0.022 µF Doorvoercondensators 50V 2 A 30mOhm 0805 (2012 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM21HC223R1H3D Modellen
Categorie
Stroom
2 A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Capaciteit
0.022 µF
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Spanning - nominaal
50V