NFMJMPC226R0G3D
Productnummer DigiKey
490-17334-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17334-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17334-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFMJMPC226R0G3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 22UF 20% 4V 0504
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF Doorvoercondensators 4V 2 A 30mOhm 0504 (1210 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFMJMPC226R0G3D Modellen
Categorie
Stroom
2 A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0504 (1210 metrisch)
Type
Doorvoer
Grootte / afmetingen
0,047" L x 0,035" B (1,20mm x 0,90mm)
Capaciteit
22 µF
Hoogte (max.)
0,032" (0,80mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
4V