NFZ15SG462SN10D
Productnummer DigiKey
490-18369-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18369-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18369-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFZ15SG462SN10D
Beschrijving
FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.6 kOhms @ 900 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 270mA 1,65Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NFZ15SG462SN10D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,65Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Serie
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
4.6 kOhms @ 900 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
270mA