NFZ15SG462SN10D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | NFZ15SG462SN10D |
Beschrijving | FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4.6 kOhms @ 900 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 270mA 1,65Ohm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | NFZ15SG462SN10D Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 1,65Ohm |
Fabrikant Murata Electronics | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Serie | Verpakking / doos 0402 (1005 metrisch) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage Opbouwmontage |
Status onderdeel Actief | Hoogte (max.) 0,022" (0,55mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Impedantie bij frequentie 4.6 kOhms @ 900 MHz | Basisproductnummer |
Nominale stroom (max.) 270mA |