PRG15BC330MM1RC
Productnummer DigiKey
490-18145-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18145-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18145-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRG15BC330MM1RC
Beschrijving
PTC RESET FUSE 30V 38MA 0402
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ceramic PTC herstelbare zekeringen 30V 38 mA Ih Opbouwmontage 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PRG15BC330MM1RC Modellen
Categorie
Stroom - max.
1.2 A
Fabrikant
Murata Electronics
Weerstand - 25 °C (typ.)
33 Ohms
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Type
Ceramic
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spanning - max.
30V
Dikte (max.)
0,022" (0,55mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
38 mA
Basisproductnummer
Stroom - inschakel (It)
73 mA