PRG18BB330MB1RB
Productnummer DigiKey
490-2471-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-2471-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2471-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRG18BB330MB1RB
Beschrijving
PTC RESET FUSE 24V 36MA 0603
Gedetailleerde beschrijving
Ceramic PTC herstelbare zekeringen 24V 36 mA Ih Opbouwmontage 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
PRG18BB330MB1RB Modellen
Categorie
Stroom - max.
900 mA
Fabrikant
Murata Electronics
Weerstand - 25 °C (typ.)
33 Ohms
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 75°C
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spanning - max.
24V
Dikte (max.)
0,037" (0,95mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
36 mA
Goedkeuringsinstantie
UL
Stroom - inschakel (It)
71 mA