XRCGB32M000F2P01R0
Productnummer DigiKey
490-18340-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18340-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18340-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGB32M000F2P01R0
Beschrijving
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
32 MHz ±20ppm Kristallen 8pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
XRCGB32M000F2P01R0 Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
100 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Frequentie
32 MHz
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Belastingscapaciteit
8pF