XRCGE20M000F3A1AR0
Productnummer DigiKey
490-XRCGE20M000F3A1AR0TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-XRCGE20M000F3A1AR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGE20M000F3A1AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGE20M000F3A1AR0
Beschrijving
20.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN
Gedetailleerde beschrijving
20 MHz ±30ppm Kristallen 6pF 150 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
XRCGE20M000F3A1AR0 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
150 Ohms
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Frequentie
20 MHz
Frequentiestabiliteit
±45ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Belastingscapaciteit
6pF