BAC05S24DC
Productnummer DigiKey
811-BAC05S24DC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BAC05S24DC
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 210mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabrikant
Murata Power Solutions Inc.
Functies
Universele ingang
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (met reductie)
Verpakking
Buis
Efficiëntie
81%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Omhuld
Verpakking / doos
5-DIP-module
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
1,00" L x 1,00" B x 0,64" H (25,4mm x 25,4mm x 16,3mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Spanning - uitgang 1
24V
Lijnregeling
±0,5%
Stroom - uitgang (max.)
210mA
Belastingsregeling
±1%
Vermogen (watt)
5 W