MGJ2D121509SC is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
XP Power
Op voorraad: 35
Gegevensblad
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -8,7V 80mA, 40mA 10,8V - 13,2V Ingang
MGJ2D121509SC
Productnummer DigiKey
811-3002-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGJ2D121509SC
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -8.7V 2W
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MGJ2D121509SC Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
80mA, 40mA
Fabr.
Vermogen (watt)
2 W
Serie
Spanning - isolatie
5.2 kV
Verpakking
Buis
Actief
Functies
SCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
80%
Spanning - ingang (min.)
10,8V
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Verpakking / doos
7-SIP-module, 5 kabels
Spanning - uitgang 1
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,50" H (19,7mm x 10,0mm x 12,7mm)