MGJ2D152005MPC-R7
Productnummer DigiKey
811-MGJ2D152005MPC-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MGJ2D152005MPC-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
811-MGJ2D152005MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGJ2D152005MPC-R7
Beschrijving
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 20V -5V 80mA, 80mA 13,5V - 16,5V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
80mA, 80mA
Fabr.
Vermogen (watt)
2 W
Serie
Spanning - isolatie
5.7 kV
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 95°C (met reductie)
Efficiëntie
76%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
13,5V
Verpakking / doos
8-SMD-module
Spanning - ingang (max.)
16,5V
Grootte / afmetingen
0,79" L x 0,59" B x 0,17" H (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)