MGJ6T24150505MC-R13
Productnummer DigiKey
811-MGJ6T24150505MC-R13TR-ND - Tape & Reel (TR)
811-MGJ6T24150505MC-R13CT-ND - Cut Tape (CT)
811-MGJ6T24150505MC-R13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGJ6T24150505MC-R13
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -10V 6W
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -10V 240mA, 240mA 18V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MGJ6T24150505MC-R13 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
240mA, 240mA
Fabr.
Vermogen (watt)
6 W
Serie
Spanning - isolatie
5.2 kV
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Status onderdeel
Actief
Functies
SCP, UVLO
Type
Geïsoleerde module
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal uitgangen
2
Efficiëntie
83%
Spanning - ingang (min.)
18V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
36V
Verpakking / doos
7-SMD-module
Spanning - uitgang 1
Grootte / afmetingen
1,23" L x 0,89" B x 0,58" H (31,2mm x 22,6mm x 14,7mm)