NXE1S0303MC-R13
Productnummer DigiKey
811-3902-2-ND - Tape & Reel (TR)
811-3902-1-ND - Cut Tape (CT)
811-3902-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NXE1S0303MC-R13
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NXE1S0303MC-R13 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
1 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
SCP
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
66%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (min.)
2,97V
Verpakking / doos
14-SMD-module, 5 leads, gull wing
Spanning - ingang (max.)
3,63V
Grootte / afmetingen
0,50" L x 0,41" B x 0,18" H (12,7mm x 10,4mm x 4,5mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
cURus
Stroom - uitgang (max.)
303mA