PCT.33/25AK
Productnummer DigiKey
2388-PCT.33/25AK-ND
Productnummer fabrikant
PCT.33/25AK
Beschrijving
CAP TANT 0.33UF 10% 25V 1206
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.33 µF Gegoten Tantaalcondensators 25 V 1206 (3216 metrisch)
Categorie
Type
Gegoten
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,063" (1,60mm)
Tolerantie
±10%
Code grootte fabrikant
A
Spanning - nominaal
25 V