PCT1/35AK
Productnummer DigiKey
2388-PCT1/35AK-ND
Productnummer fabrikant
PCT1/35AK
Beschrijving
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Gegoten Tantaalcondensators 35 V 1206 (3216 metrisch) 7,5Ohm @ 100kHz
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
7,5Ohm @ 100kHz
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,063" (1,60mm)
Tolerantie
±10%
Code grootte fabrikant
A
Spanning - nominaal
35 V