PCT2.2/10XLK
Productnummer DigiKey
2388-PCT2.2/10XLK-ND
Productnummer fabrikant
PCT2.2/10XLK
Beschrijving
CAP TANT 2.2UF 10% 10V 0805
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF Gegoten Tantaalcondensators 10 V 0805 (2012 metrisch) 15Ohm @ 100kHz
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
15Ohm @ 100kHz
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,081" L x 0,051" B (2,05mm x 1,30mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Tolerantie
±10%
Code grootte fabrikant
XL
Spanning - nominaal
10 V