PCT2.2/16XLK
Productnummer DigiKey
2388-PCT2.2/16XLK-ND
Productnummer fabrikant
PCT2.2/16XLK
Beschrijving
CAP TANT 2.2UF 10% 16V 0805
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF Gegoten Tantaalcondensators 16 V 0805 (2012 metrisch) 6,5Ohm @ 100kHz
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
6,5Ohm @ 100kHz
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,081" L x 0,051" B (2,05mm x 1,30mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Tolerantie
±10%
Code grootte fabrikant
XL
Spanning - nominaal
16 V