PCT47/10DM
Productnummer DigiKey
2388-PCT47/10DM-ND
Productnummer fabrikant
PCT47/10DM
Beschrijving
CAP TANT 47UF 20% 10V 2917
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF Gegoten Tantaalcondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 900mOhm @ 100kHz
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
900mOhm @ 100kHz
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,114" (2,90mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D
Spanning - nominaal
10 V