PCT6.8/10BK
Productnummer DigiKey
2388-PCT6.8/10BK-ND
Productnummer fabrikant
PCT6.8/10BK
Beschrijving
CAP TANT 6.8UF 10% 10V 1411
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6.8 µF Gegoten Tantaalcondensators 10 V 1411 (3528 metrisch) 3Ohm @ 100kHz
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
3Ohm @ 100kHz
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1411 (3528 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Tolerantie
±10%
Code grootte fabrikant
B
Spanning - nominaal
10 V