NNAMC1220PCEV
Productnummer DigiKey
1816-1007-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NNAMC1220PCEV
Beschrijving
EVAL KIT MODULE 0 DEG 122MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NNAMC1220PC01 Neonode Touch Sensor Module Nabijheid, IR-aanraking Evaluatieboards - Sensors
Categorie
Detectiebereik
122mm x 104mm
Fabrikant
Neonode Inc.
Interface
I2C, USB
Serie
Spanning - voeding
4,75V ~ 5,25V