NNAMC1800PCEV
Productnummer DigiKey
1816-1009-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NNAMC1800PCEV
Beschrijving
EVAL KIT MODULE 0 DEG 180MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NNAMC1800PC01 Neonode Touch Sensor Module Nabijheid, IR-aanraking Evaluatieboards - Sensors
Categorie
Detectiebereik
180mm x 164mm
Spanning - voeding
4,75V ~ 5,25V