NNAMC2300PCEV
Productnummer DigiKey
1816-1011-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NNAMC2300PCEV
Beschrijving
EVAL KIT MODULE 0 DEG 230MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
NNAMC2300PC01 Neonode Touch Sensor Module Nabijheid, IR-aanraking Evaluatieboards - Sensors
Categorie
Detectiebereik
230mm x 208mm
Spanning - voeding
4,75V ~ 5,25V