0805WBD8120S01
Productnummer DigiKey
3372-0805WBD8120S01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
ORIENTAL TECHNOLOGY
Productnummer fabrikant
0805WBD8120S01
Beschrijving
LED WHITE DIFFUSED 2012 SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wit 455nm Led-indicatie - Discreet 2,8V 0805 (2012 metrisch)
Categorie
Grootte lens
2,00mm x 1,20mm
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,8V
Serie
Stroom - test
10mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
460nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Transparrantie lens
Diffuus
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
2,00mm L x 1,25mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,80mm