B0402X5R475M6R3NTC
Productnummer DigiKey
3372-B0402X5R475M6R3NTCTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
EYang Technology
Productnummer fabrikant
B0402X5R475M6R3NTC
Beschrijving
MLCC SMD 0402 X5R 4.7uF 20% 6.3V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF ±20% 6,3V Keramische condensators X5R 0402 (1005 metrisch)
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±20%
Dikte (max.)
0,028" (0,70mm)