B0603X5R106M6R3NTK
Productnummer DigiKey
3372-B0603X5R106M6R3NTKTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
EYang Technology
Productnummer fabrikant
B0603X5R106M6R3NTK
Beschrijving
MLCC SMD 0603 X5R 10uF 20% 6.3V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF ±20% 6,3V Keramische condensators X5R 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±20%
Dikte (max.)
0,039" (1,00mm)