C0201C0G390J500NTA
Productnummer DigiKey
3372-C0201C0G390J500NTATR-ND - Tape & Reel (TR)
Productnummer fabrikant
C0201C0G390J500NTA
Beschrijving
MLCC C0G 39pF 5% 50V 0201 SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
39 pF ±5% 50V Keramische condensators C0G, NP0 0201 (0603 metrisch)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerantie
±5%
Dikte (max.)
0,013" (0,33mm)