C0201X5R104K350NTX
Productnummer DigiKey
3372-C0201X5R104K350NTXTR-ND - Tape & Reel (TR)
Productnummer fabrikant
C0201X5R104K350NTX
Beschrijving
MLCC X5R 100nF 10% 35V 0201 SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 nF ±10% 35V Keramische condensators X5R 0201 (0603 metrisch)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,016" (0,40mm)