MS10404R7MS001
Productnummer DigiKey
3372-MS10404R7MS001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Coilmx
Productnummer fabrikant
MS10404R7MS001
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Inductor 8.5 A 20mOhm max. 2-SMD
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
20mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
2-SMD
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0.427" L x 0.394" B (10.85mm x 10.00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)
Stroom - verzadiging
13A