MSA433R3M0S001
Productnummer DigiKey
3372-MSA433R3M0S001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Coilmx
Productnummer fabrikant
MSA433R3M0S001
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 58.5 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 58,5mOhm max. 2-SMD
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
58,5mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Trommelkern, draadgewonden
Verpakking / doos
2-SMD
Materiaal - kern
Apparaatpakket leverancier
2-SMD
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,157" B (4,50mm x 4,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,138" (3,50mm)
Stroom - verzadiging
3,5A