MSA544R7M0S001
Productnummer DigiKey
3372-MSA544R7M0S001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Productnummer fabrikant
MSA544R7M0S001
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 38 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 38mOhm max. 2-SMD
DC-weerstand (DCR)
38mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,228" L x 0,205" B (5,80mm x 5,20mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)
Stroom - verzadiging
3,5A